O firmie

  Od 2001 roku prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne: Uroczysko Sumowo (zobacz stronę), które oferuje wypoczynek w pokojach gościnnych i na polu namiotowym.
  Zapewniamy atrakcje w postaci spływów kajakowych rzekami Suwalszczyzny oraz wycieczki rowerowe. Gospodarstwo położone jest na 4-hekarowej działce z 300-metrową linią brzegową jeziora Sumowo (na szlaku spływu rzeki Rospudy). Na polu namiotowym naszego gospodarstwa znajduje się miejsce na przyczepy kempingowe zaopatrzone w media, niestrzeżone kąpielisko z pomostem, boisko do siatkówki plażowej, miejsce ogniskowe, wiata kominkowa i sauna parowa. Jest to teren rozległy, w najbliższym sąsiedztwie brak innych zabudowań.
  
Uczestnicy spływu kajakowego mogą zakwaterować się w pokojach gościnnych naszego gospodarstwa, wypożyczyć nasze przyczepy kempingowe lub zamieszkać w namiotach.
  To co nas różni od innych, to solidność i rzetelność naszych usług wynikająca z osobistego ich wykonywania. Dzięki temu, że od dziecka zamieszkujemy w Bakałarzewie doskonale znamy region i lokalny rynek turystyczny, zatem proponujemy najkorzystniejszą i najciekawszą kompleksową ofertę aktywnego wypoczynku na Suwalszczyźnie.

Dane konatktowe
Przystań Rospuda
Dariusz Bełbot
ul. Jeziorna 18
16-423 Bakałarzewo
tel. 514 563 855
email: belbotdariusz@interia.pl

Getin Bank 90156000132015535900000001